Rodzinne wczasy nad morzem w Krynicy Morskiej - 5 najlepszych atrakcji dla dzieci

Rejsy turystyczne z portu

Wprawdzie w Krynicy Morskiej brakuje portu morskiego z prawdziwego zdarzenia - jest za to kameralna przystań rybacka - ale już infrastruktura portowa nad Zalewem Wiślanym prezentuje się całkiem okazale. I to pomimo faktu, że ze względu na bliskość granicy z Rosją możliwości żeglugi są “nieco” ograniczone. W porcie Krynica Morska jest miejsce zarówno na małe, prywatne jednostki żaglowe bądź motorowe, jak też kutry rybackie i średniej wielkości statki pasażerskie. Taki rejs niewątpliwie będzie dla dziecka wspaniałą przygodą - pod warunkiem, że skutki ewentualnej choroby morskiej nie dadzą mu się zbyt mocno we znaki.

Dodano: 2018-04-18 15:09:00

Komentarze (2)
MaThek
18.04.2018 15:36

Niemałą atrakcją dla dzieci powinna być wycieczka do Fromborka - taka całodniowa. Oczywiście nie ze względu czas podróży w obie strony, tylko ilość ciekawych miejsc do zwiedzenia i zobaczenia. Żeby wymienić tylko Muzeum Mikołaja Kopernika czy Planetarium. A co do transportu, to z i do Krynicy Morskiej regularnie kursują statki Żeglugi Gdańskiej. W szczycie sezonu wakacyjnego nawet po kilkanaście razy dziennie.

Anonim
18.04.2019 09:34

Krynica Morska- raj dla turysty z dziećmi. Na widok atrakcji czyhających na każdym kroku oczy świecą się i małemu i dużemu :)

Dodaj komentarz