Rodzinne wczasy nad morzem w Krynicy Morskiej - 5 najlepszych atrakcji dla dzieci

Gra w minigolfa

Jakże miła odmiana od tych wszystkich automatów z maskotkami - wysysającymi z kieszeni ostatnie drobniaki - salonów gier komputerowych (aczkolwiek odchodzących coraz bardziej do lamusa) czy wlepiania oczu w ekran smartfona. Minigolfowy tor w Krynicy Morskiej to pierwszorzędny obiekt sportowy, posiadający nawet certyfikat wystawiony przez Światową Federację Minigolfa. Co do samej dyscypliny: jest niezwykle przystępna dla osób w każdym wieku, a gra sprawia mnóstwo przyjemności. Zwłaszcza wtedy, kiedy uda się wbić piłeczkę do dołka w nawet mniejszej liczbie uderzeń, niż sugerowałby to współczynnik PAR danego toru.

Dodano: 2018-04-18 15:09:00

Komentarze (2)
MaThek
18.04.2018 15:36

Niemałą atrakcją dla dzieci powinna być wycieczka do Fromborka - taka całodniowa. Oczywiście nie ze względu czas podróży w obie strony, tylko ilość ciekawych miejsc do zwiedzenia i zobaczenia. Żeby wymienić tylko Muzeum Mikołaja Kopernika czy Planetarium. A co do transportu, to z i do Krynicy Morskiej regularnie kursują statki Żeglugi Gdańskiej. W szczycie sezonu wakacyjnego nawet po kilkanaście razy dziennie.

Anonim
18.04.2019 09:34

Krynica Morska- raj dla turysty z dziećmi. Na widok atrakcji czyhających na każdym kroku oczy świecą się i małemu i dużemu :)

Dodaj komentarz