Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Krynicy Morskiej do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Krynicy Morskiej, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Krynicy Morskiej na pewno potrzebujesz solidnego programu, który pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i przejrzyste rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem cen rezerwacji.


Zdecydowanym ułatwieniem jest też wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między recepcjonistami. Pracę ułatwiają również komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu noclegowo-wypoczynkowego, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania dobrych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 14:03:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
30.11.2015 11:23

NFhotel bardzo się u nas sprawdza. Korzystamy z niego już jakiś czas i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Według nas, to na tę chwilę jeden z najbardziej funkcjonalnych programów z jakich mieliśmy okazję korzystać. Jest łatwy w obsłudze i bezpłatny, ma sporo ciekawych funkcji oraz opcję rezerwacji online, z której także postanowiliśmy korzystać. Oczywiście polecamy!

Bałtyk Resort
30.11.2015 11:46

Korzystamy już od dłuższego czasu i w naszym obiekcie faktycznie sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu praktyczny program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z klarownymi warunkami użytkowania i co ważne - darmowy! Bardzo ułatwia nam codzienne funkcjonowanie.

Dodaj komentarz