Karkonosze starają się o dzieci!

Jak wiadomo, większość osób którzy wyjeżdżają na wakacje to osoby, które jadą z rodziną. Z nimi po prostu raźniej. Właściciele pensjonatów i pokoi do wynajęcia dobrze o tym wiedzą i starają się zwabiać do siebie całe rodziny - jednym z nich jest Karkonoski SPA***, który stara się nakłonić rodziców na zajęcie pokoju w ich pensjonacie, zręcznie operując hasłem “obiekt przyjazny rodzinie”. Zobaczcie co z tego wychodzi:

Karpacz

KM Studio

Jeśli widz jest rodzicem, klip ten na pewno dobrze na niego zadziała. W końcu każdy kto ma małą pociechę w domu, wie jak miło jest słyszeć i widzieć zadowolone dziecko. Pozytywne emocje gwarantowane, a takie emocje właśnie są bardzo skuteczne w nakłanianiu do wyboru. Bo skoro nam się podoba, to logiczne, że bardziej zechcemy to mieć.

Sam film jest jednak tylko uzupełnieniem całej oferty, a przynajmniej takie można odnieść wrażenie. Nie reklamuje on bezpośrednio atrakcji obiektu turystycznego, co interesuje jednak większość przyjezdnych. Nie pokazuje czy pokoje są ładnie urządzone. Jest po prostu takim rozczulającym, rozweselającym klipem, mającym wzbudzić w nas pozytywne emocje i zachęcić do przejrzenia oferty raz jeszcze i znalezieniu czegoś co nam się podoba. Albo do tego, żeby brać telefon w rękę i zamawiać pokój! :)

Inne pensjonaty i hotele są tutaj:

Dodano: 2014-11-12 10:16:42

Komentarze (0)
Dodaj komentarz