Aquapark Continental

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Park wodny na terenie jednego z bardziej luksusowych hoteli w mieście - otwarty dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby skorzystać z basenu w Krynicy Morskiej. Albo zrobić właściwy użytek z rozbudowanej strefy relaksu.

Aquapark Continental powinien przypaść do gustu zarówno zapalonym pływakom, jak też nastawionym na czystą rekreację rodzinom z dziećmi. I tak główna niecka podzielona jest na dwie części - tor prawie-sportowy oraz urządzenia służące do szeroko pojmowanego wypoczynku. Różne typy kaskad i biczy wodnych czy bąbelkowe leżanki. Poza tym do dyspozycji gości parku wodnego są jeszcze sztuczna rzeka z generowanym przeciwprądem, dwie zjeżdżalnie oraz tak zwana wave ball.

Z kolei na najmłodszych pływaków w Aquaparku Continental czeka specjalny plac wodnych zabaw. Cokolwiek kameralny, ale za to wypełniony rozmaitymi atrakcjami po brzegi. Od paru zjeżdżalni dla maluchów, poprzez koła ze strużkami wody, aż po przypominającego nieco flamingi ptaka.

Co się zaś tyczy błogiego wypoczynku sensu stricte, Aquapark Continental Krynica Morska moża zaoferować m.in. parę różnych jacuzzi - np. z wodą słoną i słodką - oraz kilka rodzajów saun. A konkretniej: suchą, na podczerwień, łaźnię parową, lodową grotę i tzw. prysznic wrażeń.

Warto dodać, iż właściciel Aquaparku Continental planuje szeroko zakrojoną rozbudową obiektu. W kolejnym etapie inwestycji pojawi się np. zewnętrzny basen pod chmurką.

Cennik

Ceny wejściówek (90 minut)do Aquaparku Continental w Krynicy Morskiej:

  • dzieci do 4. roku życia: wstęp bezpłatny
  • dzieci 5-12 lat: od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00-15:00 po 20 zł, w godzinach późniejszych oraz od piątku do niedzieli po 30 zł
  • dorośli: od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00-15:00 po 30 zł, w godzinach późniejszych oraz od piątku do niedzieli po 40 zł
  • wypożyczenie ręcznika - goście zewnętrzni +10 zł
  • opłata w strefie saun: 60 gr. za minutę
Mini przewodnik

Ogólnodostępny, hotelowy kompleks basenowy, zapewniający wszystkim gościom sporo atrakcji. I tak na dla spragnionych błogiego relaksu Aquapark Continental przygotowuje m.in. rozmaite sauny, jacuzzi czy urządzenia do wodnych masaży. Z kolei na dzieci czeka specjalna strefa wodnych zabaw. Rzecz jasna w parku wodnym nie brakuje różnej wielkości zjeżdżalni.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (1)
Anonim
3.09.2019 16:00

Byłam raz w Aquaparku Continental, chyba ze dwa lata temu. Musze przyznać, że to naprawdę super sprawa, nie ma na co narzekać.

Dodaj komentarz
Lokalizacja